Termální lázně Bad Füssing


  09. 12. 2023

899 Kč

REZERVOVAT


Informace

Program zájezdu:

Z Prahy odjedeme přes Strakonice a Kubovu Huť do Bavorska. Naším cílem budou vánočně vyzdobené termální lázně Bad Füssing, kde si lze relaxaci vybrat v jednom ze tří moderních termálních areálů:

Termální lázně Therme Eins

Tyto rozmanité termální lázně Vám nabízí celkem 12 bazénů s teplotou vody od 18 °C do 42 °C, kde se můžete nechat hýčkat blahodárnými účinky termální vody, která vyvěrá z tisícimetrové hloubky. Vyzkoušet zde také může tzv. Kneippův chodník a termální sprchy, solnou parnou komoru nebo klasickou tureckou parní lázeň. Původní termální pramen vyvěrá z tisícimetrové hloubky a obsahuje v sobě léčebné sirné oxidy. Ikonickým prvkem termálních lázní je vodní fontána ve venkovním kulatém bazénu, který také zdobí erb Bad Füssingu. Za příplatek se také můžete dostat do jedinečného saunového světa při lázních Therme Eins. Najdete zde klasické moderní sauny různých druhů s teplotou od 40 °C do 90 °C, dále pak parní kabiny, relaxační místnosti nebo solné komory.

Termální lázně Europa Therme (Therme Zwei)

Přímo u lázeňského parku v Bad Füssing se nachází areál termálních lázní Europa Therme, který nabízí svým hostům pestré možnosti využití všech svých 15 termálních bazénů s teplotou od 27 °C do 40 °C. K hlavním atrakcím areálu patří především proudící kanál, vířivky, velký sirný bazén nebo AeroSalzum. Magnetem pro návštěvníky může být též saunový svět s neobyčejnou wellness kulisou, který nabízí 3 finské sauny, bylinnou parní lázeň, banja saunu nebo bahenní páru. AeroSalzum je unikání prostor podobný alpské chalupě, avšak uvnitř se nachází prostředí podobné přímořskému letovisku. V místnosti pro 20 lidí je totiž vzduch obohacený výpary z mořské vody a jedinečnost atmosféry dokresluje gradující osvětlení. Pomocí takzvaných trysek venturi je rozprašována mořská voda ve formě mikrojemného aerosolu do vzduchu. Termální lázně Europa Therme nezklamou žádné milovníky láznění.

Termální lázně Johannesbad Therme

Johanessbad Therme jsou největšími lázněmi v Bad Füssing, které nabízí svým klientům širokou paletu lázeňských zážitků v nové dimenzi. Technických atrakcích je zde více než dostatek, areál nabízí 13 termálních bazénů s teplotou od 27 °C do 39 °C stupňů. Můžeme zde najít skalní vulkánový bazén, vodopád, bazén s vlnobitím, různé masážní bazény, bazény pro hydroterapii a pěti saunám. Termální voda je zde napájena z 56 °C sirného vřídla, která naplňuje jak vnitřní, tak venkovní bazény. Přirozené teplo, cenné minerální látky a speciální síra dodávají místní vodě legendární léčivou sílu. Vyzkoušejte termální lázně Johannesbad Therme!

Součástí všech areálů je restaurace a odpočívárna.

Délka pobytu v lázních je cca 7 - 8 hodin.

V Bad Fussing je možné individuálně nakupovat v místních supermarketech EDEKA a Lidl.
Návrat: okolo půlnoci
 

Nástupní místa:

5:30 - Praha 1, autobusové nádraží Florenc
6:15 - Shell Dobříš
7:10 - Benzina Strakonice, Volyňská ulice
 

Cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu
  • technický doprovod CK

Cena nezahrnuje

  • vstupné do lázní od 16 EUR dle zvoleného areálu a času pobytu v lázních
  • cestovní pojištění včetně storna cesty ( pouze ze zdravotních důvodů, 20% spoluúčast) - 44Kč
  • Místenku v autobuse - 150 Kč
 

ADMINISTRACE:

Pro rezervování zájezdu nás prosím kontaktujte na mail cestovka@vspj.cz
Pořadatel: FliCom Travel s.r.o.